“Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019” parodoje-festivalyje – naujovės, seminarai, smagios varžytuvės

Miškininkystės parodos turi gilias tradicijas ir gali nustebinti tik savo išskirtinumu ar linksmomis pramogomis. Lietuviai dažni svečiai bei dalyviai ir užsienio parodose, iš kurių parsiveža naujų idėjų, miškininkystės patirties. Šį rudenį toli važiuoti nereikės. Rugsėjo 6-7 dienomis Ukmergės rajone, prie Lyduokių, vyks didžiulis festivalis-paroda “Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019”, skirta šį mėnesį švenčiamai Miškininko dienai bei garbingam šalies urėdijų 100-mečio jubiliejui.

Pasiilgo neoficialios bendrystės

Norvegų kapitalo dukterinės metalo apdirbimo įmonės, įsikūrusios Utenoje ir garsėjančios ratų grandinių TRYGG gamyba, pardavimų vadovas Audrius Baršauskas – vienas iš parodos – festivalio “Miškai: inovacijos ir tradicijos 2019” įkvėpėjų. Idėja surengti tokią parodą sklandė seniai, tačiau A. Baršauskas buvo vienas iš tų, kuris paakino visus teigdamas, kad jau pribrendo būtinybė ne tik oficialiuose pristatymuose pasigirti pasiekimais, bet ir pabūti, pabendrauti su kolegomis ir bendraminčiais kartu, užmegzti naujų pažinčių. Juolab kad rugsėjo pradžia tam labai tinkamas metas, be to, galima pradėti ir metų derlių skaičiuoti, pasižiūrėti, kur dar derėtų pasitempti.
“Reikia kitokio bendravimo, tas pats per tą patį atsibosta. Kiek galima tik vaikštinėti po parodas, reikia atnešti naujų vėjų…

Daugiau apie parodą skaitykite čia.

Norėtumėte dalyvauti parodoje?

Programą, ekspozicijos – festivalio planą rasite čiaParodos – festivalio organizatorius:

www.miskininkas.eu
+37069932532
miskininkas.eu@gmail.com